Darmowa dostawa po opłaceniu od 299,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Rdest Wielokwiatowy (Fo-Ti)

( ilość produktów: 2 )

Rdest wielokwiatowy to roślina z rodziny rdestowatych, której prozdrowotne właściwości znane i wykorzystywane były w tradycyjnej medycynie chińskiej już 2000 lat temu na bezsenność, na wzmocnienie sił witalnych, bóle mięśni, hiperglikemię. Zaliczana jest do czterech podstawowych roślin o właściwościach tonizujących i odmładzających. Rdest wielokwiatowy (inna nazwy: Fo-Ti, He Shou Wu) jest pnączem, które w warunkach naturalnych występujące w Chinach, Japonii i Tajwanie. Cenne dla zdrowia substancji znajdują się w wydłużonym, bulwiastym korzeniu rośliny. Chińczycy uważają, że im starszy korzeń, tym cenniejszy dla zdrowia (300letni może zapewnić nieśmiertelność).

Skąd się biorą prozdrowotne właściwości Fo-Ti?

Korzeń Fo-Ti jest bogaty w związki bioaktywne o szerokim spektrum działania (lektyny, alkaloidy, związki fenolowe, glukozydy, taniny, stilbeny. Jest również cennym źródłem cynku i żelaza. Dzięki obecności takich składników jest pomocny w zwalczaniu wolnych rodników. Zapobiega starzeniu się komórek i chorobom nowotworowym. Korzystnie wpływa na pracę mózgu i układu nerwowego ? wspiera procesy uczenia się i zapamiętywania, może być pomocny w profilaktyce chorób neurogennych. Rdest wielokwiatowy pomaga zwiększyć odporność organizmu i wzmocnić siły, podnosi libido i korzystnie wpływa na ruchliwość plemników. Fo-Ti pozytywnie wpływa na stan skóry, włosów i paznokci. Może mieć wpływ na obniżenie cukru we krwi i być wsparciem dla prawidłowego funkcjonowania układu krążenia.

Fo-Ti suplementy ? gdzie kupować?

Jeśli rozważasz suplementację Fo-Ti, skonsultuj się z lekarzem. Pamiętaj o stosowaniu się do zaleceń. Fo-Ti (rdest wielokwiatowy) suplementy kupisz w sklepie NaturaWit. Wygodne do połknięcia Fo-Ti kapsułki uznanych producentów to dobry wybór gwarantujący wysoką jakość preparatów i skład zgodny z opisem.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel