Darmowa dostawa po opłaceniu od 299,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Suplementy dla diabetyków

( ilość produktów: 28 )

Cukrzyca to przewlekła choroba metaboliczna, która dotyka średnio co 10 osobę w Polsce. Na tyle podstępna, że często wykrywana kilka lat od zachorowania. Charakteryzuje się niedoborem lub nieprawidłowym działaniem insuliny i skutkuje podwyższonym poziomem glukozy we krwi.

Cukrzycy nie wolno lekceważyć

Przewlekła, wiąże się z zaburzeniami czynności, niewydolności i uszkodzeniem wielu narządów: oczu, nerek, serca. Nieleczona może doprowadzić do śmierci. Najczęstszy typ cukrzycy to typu 2 - oporność na insulinę i typ 1 ? uszkodzone są komórki trzustki wytwarzające insulinę. Osoby chorujące na cukrzycę nazywa się diabetykami. Leczeniem zajmuje się diabetolog. Z kontrolowaną cukrzycą da się żyć, choć wymaga to zmiany trybu życia (wskazana aktywność ruchowa) i właściwej diety. Pomocne mogą okazać się suplementy dla diabetyków, które pomagają obniżyć i utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi oraz takie, które będą wsparciem przy powikłaniach.

Kupując suplementy należy zwrócić uwagę, czy są przeznaczone do stosowania przez cukrzyków

W sklepie internetowym jest to o tyle prostsze, że "klikając" - suplementy diety dla cukrzyków, znajdziesz je w jednym miejscu i z pewnością są przeznaczone dla diabetyków. Mają specjalnie dobrany skład i nie zawierają cukrów.

Jakie preparaty będą pomocne w walce z cukrzycą?

Suplementy diety dla diabetyków powinny mieć w swoim składzie selen, chrom, kwas ALA, omega 3, witaminę B i wyciągi z roślin: morwy białej, cynamonowca, opuncji, gurmaru. Przed ich zastosowaniem skonsultuj się z lekarzem. Nie lecz cukrzycy na własną rękę. A suplementy kupuj w dobrych sklepach ? takich jak nasz. Tu w każdej tabletce znajdziesz tyle surowca, ile zadeklarowane jest na opakowaniu.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel