Darmowa dostawa po opłaceniu od 299,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Muira Puama

( ilość produktów: 2 )

Muira Puama - naturalny afrodyzjak z amazońskich lasów deszczowych

Już wieki temu człowiek radził sobie z różnymi dolegliwościami wykorzystując potencjał drzemiący w naturze. Jak rdzenni mieszkańcy dorzecza Amazonki i Orinoko odkryli moc Muira Puama trudno dzisiaj dociekać, wiadomo jednak, że jej działanie docenili osadnicy i to oni przewieźli ją do Europy. W latach 50 XX wieku Muira-Puama (Ptychopetalum olacoides) została wpisana do Brytyjskiej Farmakopei jako środek na impotencję, nerwobóle i zaburzenia menstruacyjne. Wzrost zainteresowania medycyną naturalną współcześnie, przyczynił się do tego, że na nowo odkrywamy i doceniamy jej możliwości. Stąd też zainteresowanie Muira- Puama. To niewielkie drzewko z amazońskich lasów deszczowych, znane także pod takimi nazwami jak „marapuama” i „potency tree”- (drzewo potencji) swoje cenne właściwości skrywa w korzeniu i korze.

Jakie właściwości prozdrowotne wykazuje Muira Puama?

Nie bez powodu Muira Puama nazywana jest drzewkiem potencji. Ekstrakt z korzenia rośliny podnosi bowiem libido i to zarówno u kobiet jak i mężczyzn, a tym samym poprawia jakość współżycia. Jednak to nie jedyne zalety Muira Puama. Jako naturalny stymulant dodaje energii i siły do działania. Dodatkowo: pozytywnie wpływa na układ nerwowy, poprawia pamięć i koncentrację, ułatwia radzenie sobie ze stresem. Efekty działania Muira Puama zauważalne są nie tylko w alkowie, ale doceniają je sportowcy i osoby, które zmagają się z wysiłkiem fizycznym i umysłowym oraz narażone na stres.

Stosowanie Muira Puama nie jest kłopotliwe, wystarczy stosować 1-2 kapsułki dziennie ? Muira Puama Swanson (naturalny skład, wygodna forma do spożycia i przystępna cena). Rozważając suplementację należy skontrolować stan swojego zdrowia i przestrzegać zaleceń producenta.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel