Darmowa dostawa po opłaceniu od 299,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Cascara Sagrada

( ilość produktów: 3 )

Cascara Sagrada, inaczej zwana szakłakiem amerykańskim, to roślina o cennych właściwościach wspomagających procesy zachodzące w organizmie. Składnik ten może być wykorzystywany w związku z różnymi dolegliwościami ze strony układu pokarmowego. Sprawdź, jakie formy tego suplementu znajdziesz w naszym sklepie.

Cascara Sagrada i jej działanie

Cascara Sagrada wspiera funkcjonowanie jelita grubego, pomaga hamować wchłanianie wody, może zmniejszać ryzyko pojawienia się stanów zapalnych oraz wspomagać wątrobę. Dzięki temu suplementy dla mężczyzn i kobiet z zawartością tej rośliny są polecane osobom, które borykają się z problemami z trawieniem lub są w trakcie odchudzania, kiedy to metabolizm i detoks mają bardzo duże znaczenie.

W naszym sklepie znajdziesz suplement w następujących wariantach:

  • Swanson Cascara Sagrada,
  • Now Foods Cascara Sagrada.

Produkty są dostępne również w opakowaniach o kilku wielkościach. Dla osób przyjmujących suplement regularnie doskonałym wyborem będą słoiczki zawierające 250 kapsułek. W sytuacji, gdy chcesz jedynie przetestować wpływ cascara na swój organizm, dobrym pomysłem okazuje się postawienie na mniejszy wariant obejmujący 100 sztuk.

Skutki uboczne stosowania Cascara Sagrada

Zbyt duża ilość przyjmowanych suplementów może zaszkodzić, niezależnie od ich działania i typu. Nie inaczej jest również w przypadku takiego preparatu, jak Cascara Sagrada. Dawkowanie tego składnika powinno być zgodne z zaleceniami producenta, które zawsze są zawarte na opakowaniu lub dołączonej do niego ulotce. Wówczas można zachować bezpieczeństwo i osiągnąć odczuwalne efekty.

Często preparaty poprawiające funkcjonowanie jelita grubego mogą uzależniać, jednak Cascara Sagrada jest pozbawiona takiego działania. Dzięki temu pozwala ona na stosowanie przez dłuższy czas, pod warunkiem, że nie cierpisz na choroby będące przeciwwskazaniami do jej przyjmowania. W takim przypadku może bowiem dojść do poważnych problemów ze zdrowiem.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel