


Kiedy brać magnez - rano czy wieczorem?

Omega 3 - na co pomaga? Jakie najlepiej wybrać?
Kwasy omega-3 to jedne z najważniejszych substancji, które wpływają na zdrowie organizmu. Choć organizm nie potrafi ich samodzielnie syntetyzować, regularna suplementacja lub dostarczanie z pożywienia przekłada się na prawidłowe funkcjonowanie wielu układów. Jeśli zastanawiasz się, na co pomaga omega-3 i kiedy przyjmować kwasy, z naszego artykułu dowiesz się wielu przydatnych informacji.

Dlaczego warto łączyć witaminę D3 i K2?
Zdrowie naszych kości i układu krążenia zależy od wielu czynników, a jednym z najważniejszych jest odpowiednia suplementacja. O wpływie samej witaminy D3 mówi się dużo, ale wciąż za mało wspomina się o łączeniu jej z witaminą K2. Przyjmowanie D3 i K2 daje więcej korzyści niż stosowanie samej witaminy D. Dlaczego? Sprawdź najważniejsze informacje na ten temat.

Wpływ mikroelementów na zdrowie skóry, włosów i paznokci
Zadbana skóra, lśniące włosy i mocne paznokcie to wizytówka Twojego zdrowia, a ich kondycja zaczyna się od tego, jak dbasz o siebie od środka. Dlatego warto dowiedzieć się więcej o mikroelementach, żeby zrozumieć, jak ich wpływ na skórę, włosy i paznokcie może diametralnie odmienić Twój wygląd. Sprawdź, które z nich i w jaki sposób wspierają naturalne procesy regeneracji oraz chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Prebiotyki a probiotyki - różnice
Zdrowie jelit ma ogromne znaczenie w kontekście funkcjonowaniu całego organizmu. Wpływa na trawienie, odporność, nastrój czy ogólną kondycję fizyczną. Często słyszymy o probiotykach i prebiotykach – dwóch istotnych składnikach wspomagających zdrowie układu pokarmowego. Chociaż ich nazwy brzmią podobnie, pełnią różne funkcje. Czym więc dokładnie różnią się prebiotyki a probiotyki? Zobacz, co powinieneś o nich wiedzieć.

Nadmiar potasu w organizmie - objawy nadmiaru potasu

Nadmiar żelaza w organizmie - objawy i przyczyny nadmiaru żelaza

Jakie witaminy i inne suplementy warto brać na wiosnę?
Z utęsknieniem wyczekujemy wiosny. I jest. Przyszła. Mamy coraz dłuższy dzień, robi się cieplej, słońce coraz śmielej przebija się przez chmury, przyroda budzi się do życia. I my też powinniśmy odczuwać przypływ wiosennej energii, ale bywa wręcz przeciwnie.

Niedobór potasu - objawy i przyczyny

Niedobór wapnia - objawy i skutki
