Darmowa dostawa po opłaceniu od 299,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Dzięgiel Chiński (Dong Quai)

( ilość produktów: 3 )

Dzięgiel chiński to roślina lecznicza z rodziny selerowatych, której właściwości wykorzystywane były już w starożytnej chińskiej medycynie naturalnej. Znany jako dong quai, kobiecy żeń szeń dzięgiel chiński miał zastosowanie w łagodzeniu wielu kobiecych dolegliwości. Osiągnięcia wschodniej medycyny coraz częściej są doceniane i stosowane we współczesnej medycynie zachodniej.

Właściwości dong quai

Nieregularne, bolesne, skąpe lub obfite miesiączki, dolegliwości związane z okresem menopauzalnym to zmora tysięcy kobiet. Problem nie dotyczy tylko współczesnych kobiet, ale jest stary jak świat, z tym, że już setki lat temu medycyna naturalna znała sposoby na radzenie sobie z takimi zdrowotnymi kłopotami. Na kobiece dolegliwości już 2000 lat temu stosowano dzięgiel chiński.

Dong quai jest bogaty w fitoestrogeny, które działają w organizmie na podobieństwo estrogenu i wykazują dobroczynny wpływ na kobiecą gospodarkę hormonalną. Dzięgiel chiński jest pomocny w zaburzeniach miesiączkowania, PMS, w łagodzeniu dolegliwości związanych z przekwitaniem oraz z trądzikiem hormonalnym. Dzięki zawartości kumaryn może poprawiać krążenie krwi i okazać się pomocny w chorobach sercowo-naczyniowych i łagodzeniu bólu. Dong quai pozytywnie wpływa na prawidłowe działanie układu nerwowego ? pomaga w obniżaniu napięcia nerwowego.

Jak dawkować dzięgiel chiński?

Nie zaczynaj suplementacji bez konsultacji z lekarzem. To specjalista oceni Twój stan zdrowia i ustali optymalną dawkę dla Ciebie. Wybieraj suplementy diety, których jakość jest monitorowana. Dong Quai Now do takich należy. Zawsze przed zastosowaniem zapoznaj się z ulotką informacyjną i w razie wątpliwości zasięgnij rady lekarza lub farmaceuty. Kupuj suplementy u sprawdzonych sprzedawców - zapraszamy do NaturaWit. W naszej ofercie znajdziesz także m.in. żeń szeń koreański.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel