Darmowa dostawa po opłaceniu od 299,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Suplementy redukujące stres i na siły witalne

( ilość produktów: 53 )

Nasze samopoczucie zależy od wielu czynników: zbilansowana dieta, czas poświęcony na odpoczynek i sen, aktywność fizyczna, praca, otoczenie w jakim przebywamy. Za spadek sił witalnych odpowiada także stres, którego doświadczamy w mniejszym lub większym stopniu codziennie i nie potrafimy z nim walczyć. Niestety wielu z nas coraz więcej pracuje, a coraz mniej czasu poświęca na dbanie o swoją kondycję psychiczną i fizyczną. Aż przychodzi taki moment, że brakuje nam sił i ochoty na cokolwiek.

Jak radzić sobie ze stresem? Kiedy sięgnąć po suplementy na stres?

Stres nie tylko odbija się negatywnie na naszym codziennym funkcjonowaniu, ale może przyczynić się do wielu chorób. Prowadzić do nieprawidłowości w pracy układów: nerwowego, krążenia, pokarmowego, oddechowego. Potrafi skutecznie zaburzyć funkcje seksualne i osłabić odporność organizmu. Stres to przeciwnik, którego nie należy lekceważyć. Czasem do jego pokonania wystarczy tylko zmienić tryb życia, a czasem trzeba skorzystać z pomocy suplementów i specjalistów. Najlepsze suplementy diety na stres to te oparte na naturalnych składnikach. W medycynie Dalekiego Wschodu do pomocy ze stresem powodzeniem od wieków stosowane są wyciągi roślinne Ashwagandha, cytryniec chiński, szafran. Suplementy na uspokojenie to waleriana (kozłek lekarski) czy pochodząca z Ameryki męczennica cielista.

A gdy brakuje energii?

Tu również pomóc może zbilansowana dieta i aktywność fizyczna, a także odpowiednia suplementacja. Najpierw jednak warto skontrolować stan zdrowia u lekarza, bo za brakiem energii mogą stać poważne choroby. Wybierając suplementy na energię również sięgajmy po te naturalne: wyciągi z guarany, żeń-szenia, miłorzębu japońskiego.

Suplementy diety na stres i siły witalne - jak znaleźć właściwe?

W naszym sklepie jest to bardzo proste. Wystarczy wpisać na co szukamy suplementów. Wyświetli się cała gama produktów wraz z opisem, wśród których znajdziesz ten odpowiedni dla Twoich potrzeb.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel