Darmowa dostawa po opłaceniu od 299,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Suplementy na libido dla mężczyzn

( ilość produktów: 4 )

Libido – czym jest?

Termin "libido" pochodzi z języka angielskiego i oznacza popęd seksualny (zarówno u mężczyzn jak i u kobiet). Z raportu opublikowanego w 2001 roku, że mężczyźni mają większe potrzeby seksualne. U każdego człowieka libido kształtuje się na innym poziomie i ulega różnym wahaniom z wielu powodów. Wpływ na libido mają czynniki biologiczne, psychologiczne, społeczne takie jak tryb życia, zaburzenia hormonalne, choroby, stres, zmęczenie, rutyna w związku, używki i wiek. Po tabletki na zwiększenie męskiego libido sięga wielu panów w różnym wieku, co oznacza, że problem istnieje bez względu na to, ile kto ma lat. Kwestia z libido u mężczyzn jest o tyle poważna, że panowie często wstydzą się kłopotów z popędem, zrzucają winę na kobietę lub na własną rękę szukają specyfików wzmacniających wigor, które niekoniecznie służą zdrowiu. Spadek libido u jednego z partnerów odbija się na relacjach w związku, dlatego problemy z popędem seksualnym wymagają pracy i zaangażowania obojga partnerów.

Sposoby na zwiększenie męskiego libido

Czasem wystarczy rozmowa, odpoczynek, wspólny relaks, zmiana trybu życia (aktywność fizyczna uwalnia endorfiny niwelujące stres) czy naturalne afrodyzjaki takie jak lampka wina, truskawki czy owoce morza. Ale kiedy takie metody zawodzą, może okazać się, że jedyną pomocą są suplementy diety na libido dla mężczyzn. Skuteczne działanie wykazują wyciągi roślinne znane i stosowane w medycynie naturalnej od wieków. Należą do nich wyciąg z ashwagandha, maca, owoc buzdyganka, żeń-szeń, szafran.

Bez poczucia wstydu kupuj suplementy na zwiększenie libido w NaturaWit

Suplementy na męskie libido znajdują się w ofercie sklepu NaturaWit. Sprzedaż internetowa to wygodna forma zakupów dla każdego, szczególnie dla panów, dla których kupowanie tabletek na libido w punktach stacjonarnych budzi skrępowanie. Bez poczucia wstydu kupuj w NaturaWit.

W ofercie posiadamy także macę na libido dla kobiet.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel