Darmowa dostawa po opłaceniu od 299,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Buzdyganek (Tribulus Terrestris)

( ilość produktów: 3 )

Tribulus Terrestris to roślina zawierająca saponiny stereoidowe, które pozwalają na zastąpienie sterydów. Zadaniem tego składnika jest pobudzenie i podwyższenie poziomu testosteronu. Zobacz, jakie warianty suplementów z buzdygankiem naziemnym znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Na co wpływa Tribulus Terrestris?

Tribulus Terrestris to inaczej buzdyganek naziemny, czyli roślina wspierająca organizm w wytwarzaniu testosteronu i utrzymywaniu go na odpowiednim poziomie. Regularne stosowanie tej substancji pozwala na poprawienie potencji i libido. W przypadku mężczyzn trenujących na siłowni roślina ta może także pomóc w zwiększeniu przyrostu tkanki mięśniowej i szybszego spalania tłuszczu. Sprawdź też suplementy dla sportowców.

Istnieje kilka form składnika, jakim jest Tribulus Terrestris. Tabletki i kapsułki to zdecydowanie najpopularniejsza postać tego suplementu, która pozwala na przyjmowanie precyzyjnie odmierzonej porcji. W naszym asortymencie znajdziesz takie produkty, jak:

  • Buzdyganek Swanson w kapsułkach,
  • Tribulus Terrestris Now Foods w tabletkach,
  • Tribulus Now Foods w kapsułkach.

Buzdyganek naziemny - dawkowanie

Aby substancja była skuteczna i nie zagrażała organizmowi, konieczne jest jej przyjmowanie w odpowiedni sposób. Przed zdecydowaniem się na korzystanie z tego suplementu trzeba sprawdzić, jak często i w jakich ilościach można brać buzdyganek naziemny. Dawkowanie jest zwykle szczegółowo opisane na opakowaniu oraz dołączonej ulotce. Zbyt małe stężenie składnika nie przynosi widocznych efektów, a za duża dawka może przyczynić się do wystąpienia problemów z układem pokarmowym, ginekomastii czy powiększenia sutków.

Tribulus Terrestris jest skierowany głównie do osób borykających się z problemami ze snem, chorobami nerek i wątroby, stresem, niedoborem hormonu wzrostu czy sportowców. Roślina ta może łagodzić negatywne zmiany hormonalne w ciele mężczyzny. Z czasem poziom testosteronu się obniża, dlatego warto rozważyć suplementację składników wspierających jego wytwarzanie.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel