Darmowa dostawa po opłaceniu od 299,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Wsparcie trawienia

( ilość produktów: 66 )

Na dolegliwości trawienne uskarża się coraz więcej osób. Uczucie pełności, wzdęcia, gazy czy bóle brzucha nie tylko powodują dyskomfort, ale są przyczyną ogólnego złego samopoczucia, zwiększają ryzyko wystąpienia infekcji bakteryjnych, grzybicznych i wirusowych i mogą doprowadzić do poważnych problemów zdrowotnych – zatrucia organizmu, a nawet chorób nowotworowych.

Jak zaradzić problemom trawiennym?

Układ pokarmowy człowieka to złożony mechanizm. Jego prawidłowe działanie zależy od wielu procesów oraz współpracy wielu narządów. Niestrawność z pewnością dotknęła przynajmniej raz w życiu każdego z nas. Sporadyczna, nie jest powodem do paniki, ale już przewlekła czy nawracająca wymaga konsultacji lekarskiej. Przyczyn kłopotów z trawieniem jest wiele. Najczęstsze to: zbyt obfite i nieregularne posiłki, spożywanie ciężkostrawnych produktów, niewystarczające nawadnianie organizmu, siedzący tryb życia, stres, nietolerancja pokarmowa, przetwarzana żywność i dieta uboga w produkty zawierające błonnik i bakterie probiotyczne. Recepta na polepszenie trawienia jest prosta ? zdrowy tryb życia. Zróżnicowana dieta oparta na zaleceniach Światowej Organizacji Zdrowia, regularna aktywność fizyczna i wyeliminowanie innych czynników niestrawności, o których wiemy, że są przyczyną dolegliwości.

Suplementy diety na trawienie ? czy to dobry sposób na dolegliwości ze strony układu pokarmowego?

Niestrawności nie da się czasem przewidzieć, a rozwiązanie problemu często wymaga natychmiastowego działania. Wspomaganie trawienia bywa koniecznością i tu z pomocą przychodzą suplementy. Te, oparte na wysokiej jakości naturalnych składnikach, od sprawdzonych producentów są dostępne w naszym sklepie internetowym NaturaWit. Wśród nich znajdziesz tabletki, proszek, kapsułki na trawienie zwiększające wydzielanie soków żołądkowych (drapacz lekarski, korzeń goryczki), żółciopędne (wyciąg z karczocha, mięta pieprzowa), o działaniu wiatropędnym (koper włoski, kminek, rumianek) czy wspomagające trawienie kapsułki z błonnikiem.

Wsparcie trawienia to bogata i zróżnicowana oferta suplementów firmy Swanson, Now Foods, Aliness czy For Meds, do kupienia w NaturaWit.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel