Darmowa dostawa po opłaceniu od 299,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

MSM (Metylosulfonylometan)

( ilość produktów: 12 )

Metylosulfonylometan jest jednym ze składników pozytywnie wpływających na funkcjonowanie organizmu. Substancja ta jest bezpieczna dla ludzkiego zdrowia, jednocześnie pozwalając na łagodzenie bólu. Sprawdź, jakie formy tego produktu znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Metylosulfonylometan ? co to jest?

MSM metylosulfonylometan to biała, krystaliczna substancja rozpuszczająca się w wodzie. Stanowi on związek siarki występujący naturalnie w ludzkim organizmie. Odpowiednio dawkowany może przyczynić się do łagodzenia bóli kości i mięśni, jednocześnie wspierając w walce z objawami stresu czy stanami zapalnymi. Sprawdź też suplementy na stres.

Aby suplementy były skuteczne, trzeba brać je zgodnie z kilkoma zasadami. Tak samo jest w przypadku takiej substancji, jak metylosulfonylometan. Dawkowanie tego preparatu powinno być regularne i trwać przez kilka tygodni. Warto również pamiętać o braniu dokładnie takiej ilości składnika, jaką wskazał producent. Mniejsze dawki mogą nie być skuteczne, a większe organizm samodzielnie usunie w ciągu kilkunastu godzin.

Istnieje kilka form substancji, jaką jest MSM. Sklep NaturaWit oferuje suplementy w następujących formach:

  • tabletki,
  • kapsułki,
  • proszek,
  • puder.

Warto również zwrócić uwagę na pojemność konkretnego produktu. W naszym asortymencie znajdziesz bowiem większe i mniejsze opakowania substancji.

Przeciwwskazania do stosowania Metylosulfonylometanu

Jak w przypadku każdej substancji, nie wszyscy mogą stosować metylosulfonylometan. Przeciwwskazania dotyczą głównie osób biorących leki na rozrzedzenie krwi. Z takiego suplementu nie powinni korzystać również chorzy na jaskrę i pacjenci po urazie mózgowo-czaszkowym. Z tego powodu przed rozpoczęciem stosowania suplementu warto sprawdzić swój stan zdrowia i zapytać lekarza o to, czy dane schorzenia nie przeszkadzają w przyjmowaniu siarki organicznej. Wówczas cały proces może przebiegać w pełni bezpiecznie, a Ty zobaczysz oczekiwane efekty bez wystąpienia skutków ubocznych.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel