Darmowa dostawa po opłaceniu od 299,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Ubichinol (Ubiquinol)

( ilość produktów: 8 )

Czym jest ubiquinol?

Ubichinol (ubiquinol) to aktywna forma koenzymu Q10 - chemicznego związku organicznego z grupy chinonów obecnego w każdej komórce naszego ciała. Głównym zadaniem koenzymu Q10 jest wytwarzanie energii na poziomie komórkowym, ochrona przed stresem oksydacyjnym i poprawa dotlenienia komórek. Dwie jego formy: UbiquinoN i UbiquinoL znajdujące się w organizmie, współistnieją ze sobą i przechodzą jedna w drugą w procesie utleniania. Ubichinol (ubiquinol) to aktywna forma koenzymu Q10 odpowiedzialna bezpośrednio za produkcję energii komórkowej. Z wiekiem (po 35 roku życia) zdolność organizmu do przekształcania koenzymu Q10 w ubichinol (aktywną formę) maleje, czego objawem może być przewlekłe zmęczenie, spadek wydolności fizycznej i umysłowej, spadek wydolności serca. W większości przypadków chorób o charakterze przewlekłym zaobserwowano niedobór ubichinolu. Koenzym Q10 ubiquinol należy więc w organizmie uzupełnić. Suplement ubichinol jest do nabycia w sklepie internetowym NaturaWit – specjalizującym się w sprzedaży preparatów opartych na naturalnych składnikach.

Kiedy stosowanie ubichinolu jest zasadne, w czym może pomóc?

  • przy wzmożonej aktywności fizycznej i umysłowej
  • w chorobie niedokrwiennej serca
  • nadciśnieniu tętniczym
  • w stanach zapalnych dziąseł
  • w chorobach przewlekłych (demencja)
  • chorobach uwarunkowanych genetycznie

Koenzym 10 ubiquinol ? cena

Pozyskiwanie aktywnej formy koenzymu Q10 ? ubichinolu jest trudniejsze niż zwykłego koenzymu Q10, dlatego też jego cena jest wyższa. W naszym sklepie zadbaliśmy o to, by był on dostępny w jak najkorzystniejszej cenie, a przy tym najczystszej formie i bardzo dobrej, sprawdzonej jakości.

Ubichinol jest preparatem dostępnym bez recepty, jednak w przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy o suplementacji porozmawiać z lekarzem.

W naszej ofercie znajduje się także Ashwagandha, która jest również znana jako żeń-szeń indyjski.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel