Darmowa dostawa po opłaceniu od 299,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Kwas Kaprylowy

( ilość produktów: 3 )

Kwas kaprylowy to związek chemiczny z grupy nasyconych kwasów tłuszczowych. Naturalnie występuje w tłuszczach zwierzęcych (kozi, owczy) i roślinnych (olej kokosowy, palmowy). Wykazuje silne działanie przeciwgrzybiczne, przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Dla ludzkiego organizmu szczególne znaczenie ma pozytywny wpływ kwasu kaprylowego na prawidłową pracę układu pokarmowego i jego skuteczność w walce z kandydozą. Ale prozdrowotnych właściwości kwas kaprylowy ma o wiele więcej.

Kwas kaprylowy - działanie

Od kondycji układu pokarmowego zależy kondycja całego organizmu. Prawidłowa praca jelit to jeden z warunków właściwego funkcjonowania całego układu. Kwas kaprylowy odnawia nabłonek jelitowy zniszczony chorobą i poprawia funkcje absorpcyjne jelit. W połączeniu z wapniem, cynkiem, magnezem, potasem działa przeciwbiegunkowo i przeciwzapalnie. Przyspiesza gojenie owrzodzeń jelita cienkiego i grubego. Zapobiega zmianom zapalnym w ścianie jelit. Ma zastosowanie w walce z zespołem jelita drażliwego. Wspiera walkę z przerostem drożdżaków w układzie pokarmowym. Obecność drożdży z rodzaju Candida w organizmie ludzkim jest zjawiskiem normalnym, dopóki nie zaczynają się nadmiernie kolonizować głównie w jelitach, ale niestety mogą one także przedostawać się do różnych narządów wewnętrznych (grzybica wewnątrzustrojowa) i zagrażać zdrowiu. Kwas kaprylowy wykazuje skuteczne działanie w walce z patogennymi drożdżakami. Oprócz tego związek ten wspiera układ odpornościowy i przyspiesza gojenie ran. Jest pomocny w walce z trądzikiem. Również odchudzanie daje lepsze efekty przy stosowaniu kwasu kaprylowego, ponieważ daje on uczucie sytości i eliminuje podjadanie.

Jak stosować kwas kaprylowy?

Przed zastosowaniem kwasu kaprylowego należy skonsultować się z lekarzem, który oceni zasadność suplementacji i ustali dawkowanie. W naszym sklepie internetowym NaturaWit zakupisz preparaty oparte na naturalnych składnikach od sprawdzonych producentów (Swanson kwas kaprylowy, Now Foods kwas kaprylowy). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W naszej ofercie znajdziesz również Mangostan, który jest suplementem na wsparcie trawienia.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel