Darmowa dostawa po opłaceniu od 299,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Multiwitamina

( ilość produktów: 26 )

Co to jest multiwitamina?

Multiwitamina to preparat, który w swoim składzie zawiera witaminy i minerały, a jego zadaniem jest wspieranie prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dostępna w postaci kapsułek, tabletek, proszku, płynów. zwykle stosowana dla wzmocnienia odporności, zniwelowania uczucia zmęczenia, na poprawę pamięci i koncentrację, na wzmocnienie układu nerwowego, wsparcie układu mięśniowego, na poprawę stanu skóry, włosów i paznokci. Tylko, że często bywa tak, że multiwitamina albo jest kiepskiej jakości, albo w jej składzie znajdują się zbyt małe ilości minerałów i witamin, by mogły skutecznie wspomóc organizm w przywróceniu dobrego samopoczucia i zdrowia. Bywa też tak, że w składzie multiwitaminy znajdują się minerały osłabiające, a nawet wykluczające swoje działanie. Dlatego ważne jest, aby wybrać godny zaufania produkt.

Czy multiwitamina to dobry sposób na podreperowanie zdrowia?

W obecnych czasach ludzie często nie troszczą się o swoje zdrowie. Pogoń za "pieniędzmi" i nadmiar obowiązków jakie się z tym wiążą, brak czasu na odpoczynek, a nawet na regularne posiłki - tylko czekać, kiedy organizm powie - "basta". A kiedy organizm wysyła nam sygnały, że w naszym ciele dzieje się coś niedobrego, co robimy? Najczęściej próbujemy go bez konsultacji lekarskiej podreperować np. zażywając multiwitaminy. Czy to dobry sposób? Niestety często nie. Każde niepokojące sygnały ze strony organizmu wymagają konsultacji lekarskiej. To specjalista po wywiadzie lekarskim i wynikach zleconych badań powinien zadecydować o włączeniu suplementacji multiwitaminy, jeśli istnieje taka potrzeba.

Dla kogo multiwitamina?

Rozważając suplementację multiwitaminą należy pamiętać o tym, że nie bez znaczenie jest wybór takiej, której formuła opracowana jest dla konkretnej płci, wieku, rodzaju aktywności itp. Stąd też w sprzedaży m.in.:

  • multiwitamina dla dzieci,
  • multiwitamina dla kobiet,
  • multiwitamina dla mężczyzn,
  • multiwitamina dla seniorów,
  • multiwitamina dla sportowców.

Pamiętać należy, że najlepszą receptą na dobre samopoczucie i zdrowie jest zdrowy tryb życia, a suplementacja tylko wtedy, gdy takową zaleci lekarz. Jeśli przyjmowanie multiwitaminy jest konieczne, wybierajmy zawsze dobrej jakości preparaty od sprawdzonych producentów.

Multiwitamina w tabletkach, kapsułkach, proszku do kupienia w sklepie internetowym NaturaWit. W ofercie dostępne są także witaminy ADEK.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel