Darmowa dostawa po opłaceniu od 299,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Maca

( ilość produktów: 5 )

Czym jest maca (Lepidium meyenii)?

Maca to roślina uprawiana w górskich rejonach peruwiańskich Andów na wysokości 3500- 4000 metrów, znana także pod nazwami peruwiański żeń-szeń, trawa pieprzowa. Przypominająca wyglądem korzeń rzepy maca należy do rodziny krzyżowych podobnie jak jarmuż czy kalafior. Peruwiańscy Indianie od wieków wykorzystują macę jako odżywczy składnik kulinarny, ale także remedium na problemy damsko-męskie. W tradycyjnej medycynie sproszkowany korzeń maca wykorzystywany jest jako środek, który peruwiańskim góralom ułatwia adaptację do trudnych warunkach środowiska, afrodyzjak, środek na poprawę witalności, dodający energii, wpływający na wzrost płodności, regulujący gospodarkę hormonalną związaną z miesiączkowaniem i menopauzą. Co ciekawe – maca wykazuje pozytywny wpływ na poprawę libido zarówno u mężczyzn jak i kobiet.

Siła tkwi w naturze ? peruwiańska maca na libido

Libido zwane potocznie popędem seksualnym u każdego człowieka jest inne. I nie tylko mężczyźni mają z nim problem. Niskie bywa skutkiem stresu, nieregularnego trybu życia, używek i wahań hormonów szczególnie w okresie menopauzalnym u kobiet. Czasem na wzrost libido pomoże romantyczna kolacja czy lampka szampana, ale kiedy i te środki zawodzą, warto spróbować suplementacji. Maca libido polecana jest jako skuteczny środek na poprawę witalności, ale tylko wtedy, kiedy przyjmujemy suplement systematycznie około 6 tygodni. Ponieważ sproszkowany korzeń maca ma posmak skruszonego tynku, lepiej poszukać go w formie kapsułek takich jak oferuje Swanson Maca czy Now Foods Maca.

Maca na libido i nie tylko

Korzyści ze stosowania maca będą widoczne nie tylko w sypialni. Maca to zauważalna poprawa kondycji całego organizmu. Przekonaj się o tym, o czym peruwiańscy Indianie wiedzą od dawna.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel