Darmowa dostawa po opłaceniu od 299,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Saw Palmetto

( ilość produktów: 9 )

Saw Palmetto (Serenoa repens) zwana także palmą sabałową lub bocznią piłkowaną należy do rodziny arekowatych. Porasta południowe wybrzeże Ameryki Północnej. Spotykana jest także w Ameryce Południowej i Środkowej, a także Zachodnich Indiach. Nim właściwości lecznicze Saw Palmetto zostały docenione w Europie, przez wieki rdzenni mieszkańcy Ameryki stosowali owoce palmy sabałowej w leczeniu chorób układu moczowego, także jako środek pobudzający libido i produkcję spermy, ale również jako panaceum na zaburzenia trawienia i leczenie przewlekłego kaszlu.

Dla wsparcia męskiego zdrowia - Saw Palmetto

Problem rozrostu gruczołu krokowego dotyczy wielu mężczyzn. Mierzą się z nim panowie w różnym wieku (nawet czterdziestopięciolatkowie). Jako że medycyna naturalna zyskuje coraz większe uznanie we współczesnym świecie również ekstrakt z jagód palmy sabałowej (naturalne źródło steroli i kwasów tłuszczowych) został doceniony za swe terapeutyczne działanie. Szczególnie jako środek łagodzący objawy rozrostu prostaty. Wyciąg z owoców Serenoa repens ogranicza przemiany testosteronu do dihydroksytestosteronu, który powoduje rozrost gruczołu krokowego. Tym samym saw palmetto przynosi poprawę w zaburzeniach mikcji, niweluje uczucie parcia i poprawia przepływ moczu, zmniejsza ryzyko wystąpienia stanów zapalnych cewki moczowej i rozwoju komórek nowotworowych.

Palma sabałowa na prostatę i nie tylko

Ponieważ DHT (dihydroksytestosteron) powoduje wypadanie włosów (tzw. łysienie androgenne), a wyciąg z jagód Saw Palmetto ogranicza jego powstawanie, palma sabałowa może działać wspomagająco podczas leczenia tego typu łysienia. Saw palmetto na prostatę znajduje się w ofercie wielu producentów. Jednak to Swanson palma sabałowa uznawana jest za suplement naturalny w najczystszej postaci. Specjalizujący się w produkcji naturalnych suplementów diety Swanson nie ma sobie równych. Doskonała jakość i przystępne ceny sprawiają, że chętnie wybieramy produkty tej marki.

W naszej ofercie znajdziesz również inne produkty dla mężczyzn, takie jak Apigenin czy Damiana. Zapraszamy!

pixelpixelpixelpixelpixelpixel