Darmowa dostawa po opłaceniu od 299,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Libido

( ilość produktów: 11 )

Mianem libido określa się siłę popędu seksualnego zarówno u mężczyzn jak i u kobiet. Najprościej mówiąc, libido to nic innego, jak apetyt na seks. Popęd seksualny u kobiet przez lata był tematem tabu i zwykle ukrywany "za bólem głowy". A kobiece libido ma bardzo złożoną naturę. Na jego siłę wpływa wiele czynników (indywidualne predyspozycje, gospodarka hormonalna, psychika, przewlekłe zmęczenie, stres, rutyna w związku, używki, choroby przewlekłe, zaburzenie postaw partnerskich, obowiązki rodzicielskie, zła dieta, okres pre-menopauzalny i menopauza). Kobieca ochota na seks zależy od fazy cyklu miesiączkowego i dominujących wówczas hormonów.

Poprawa libido u pań

Wzrost libido obserwuje się w tzw. dni płodne i czas na kilka dni przed miesiączką. Jak ważne jest sfera seksualna w życiu człowieka wie każdy, kto spotkał się z problemami w jej funkcjonowaniu. O ile na poprawę męskiego libido istnieje wiele środków, tak o preparatach na kobiece problemy z popędem mówi się głośno dopiero od niedawna, mimo, że w naturze występuje wiele substancji o takim działaniu. Nim jednak sięgniesz po tabletki na popęd seksualny u kobiet, warto spróbować prostych rozwiązań. Unikaj stresu, wysypiaj się, regularnie odżywiaj, postaw na aktywność ruchową. Lampka czerwonego wina, truskawki, owoce morza czy gorzka czekolada działają jak afrodyzjak.

Jakie suplementy na libido dla kobiet wybrać?

Jeśli kłopoty z popędem seksualnym nie wynikają z bardziej złożonych problemów i nie są sytuacją przewlekłą, środki na bazie ziół i mieszanek mogą pomóc podnieść siłę popędu płciowego. Ich działanie oparte jest na zwiększaniu wrażliwości na bodźce i stymulowaniu podniecenia, poprawie wydolności fizycznej i psychicznej, walce ze stresem (odprężenie, wyciszenie). Korzeń Maca, Ginkgo Bilboa, żeń- szeń, Muira puama, Avena Sativa to tylko niektóre rośliny, których wyciągi w postaci tabletek czy kapsułek mogą mieć wpływ na poprawę kobiecego libido. Pamiętać jednak należy, że na libido wpływ ma wiele czynników i najlepiej problem omówić ze specjalistą. A jeśli potrzebna będzie suplementacja na libido dla kobiet, skorzystaj z oferty NaturaWit. Dla nas Twoje zdrowie (również seksualne) jest najważniejsze!

W naszej ofercie znajdziesz również preparaty zawierające Kozłek lekarski.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel