Darmowa dostawa po opłaceniu od 299,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Swanson Health Products

( ilość produktów: 586 )

Marka Swanson Health Products powstała w 1969 roku, jej założycielem był August Swanson - szwedzki emigrant, który wymarzył sobie stworzenie unikatowych produktów dla ludzi świadomych własnego zdrowia. Prawdziwym początkiem dystrybucji suplementów okazało się jednak dopiero złe samopoczucie jego syna - Lelanda. Bazując na własnym doświadczeniu i kłopotach ze zdrowiem, zaczął on dostarczać ludziom bezpośrednio do ich domów witaminy i suplementy. Pierwszym specyfikiem sprzedanym w masowej ilości był nakład kapsułek witaminy E.

Obecnie asortyment Swanson Health Products liczy ponad 26 000 produktów obejmując całą gamę preparatów witaminowych i wzmacniających, suplementów diety, niektórych leków, naturalnych preparatów gotowych do sporządzenia w domu, żywność ekologiczną, a nawet naturalne produkty do pielęgnacji osobistej. Wszystko wytwarzane jest w oparciu o standardy GMP (Good Manufacturing Practice). Są to wyjątkowo restrykcyjne normy dotyczące procesu produkcji, pakowania oraz magazynowania. Składniki wchodzące w skład wyrobów są starannie wyselekcjonowane, tak aby zapewniały organizmowi wzmocnienie i kompleksową ochronę. Wszystkie z nich są w pełni bezpieczne i dokładnie przetestowane. Grupą docelową marki są osoby dbające o zdrowie, pragnące czuć się świeżo i młodo, znające zbawienny wpływ witamin i mikroelementów na ludzki organizm. To także entuzjaści produktów ekologicznych oraz szeroko pojętego zdrowego trybu życia.

Marka bardzo szybko podbiła rynek Stanów Zjednoczonych i jest obecnie znana na całym świecie. Firma dba o utrzymanie najwyższych standardów jakości zarówno produktów, jak i procesu realizacji zamówień, tak by klienci otrzymywali doskonałe produkty, w stosunkowo najniższych cenach. Jak mówi sam prezes Swanson Health Products - Lee Swanson marka dba o zdrowie i dobre samopoczucie klientów, traktując ich jak swoich dobrych przyjaciół - wszystko w myśl zasady ,,zadowolenie i dobro naszych klientów jest naszym najcenniejszym skarbem". Dzięki temu, każdy z nich może liczyć na profesjonalną obsługę, a  szeroki asortyment gwarantuje na idealne dopasowanie produktu do własnych potrzeb.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel